דומינוס בוולט – 30 ש"ח הנחה למימוש מיידי בוולט

קוד קופון בתוקף פעיל

על שתי הזמנות ראשונות

איך להפעיל את קופון דומינוס?

לוחצים על "קבלת הקוד", מעתיקים את הקוד ומדביקים אותו בשדה 'שדה קופון' באתר דומינוס.

סוגי קופונים קיימים עבור דומינו'ס

דומינו'ס פיצה מציעה מגוון קופונים המאפשרים ללקוחות ליהנות מהפיצות האהובות עליהם במחירים מוזלים. הקופונים יכולים לנוע בין הנחות מבוססות אחוזים, כגון 30% הנחה, לבין הנחות בסכום קבוע על הזמנות כוללות.

בנוסף, מבצעים מיוחדים על פריטים ספציפיים, כמו "מתנת לחם שום של דומינוס פיצה", לבין מבצעים רחבים יותר המיועדים לקבוצות לקוחות שונות, כולל סטודנטים ולקוחות קבועים. לדוגמה, "הצעה מיוחדת לגולשי Ynet" מכוונת לקהל מסוים עם מבצעים ייחודיים. בנוסף, מבצעים משפחתיים כמו "פתיחת קבוצה ב-Pepper Pay וקבלת פיצה משפחתית + תוספת כמתנה" מעודדים הזמנות קבוצתיות, מה שהופך אותה לאפשרות חסכונית לאירועים.

חשוב להבין שהקופונים הם בדרך כלל מוגבלים בזמן ועשויים להיות להם תנאים והגבלות ספציפיים, כגון ערך הזמנה מינימלי או ישימות רק לפריטי תפריט מסוימים. דומינו'ס מציעה גם לעתים מבצעים בלעדיים להזמנות דרך האפליקצייה או באיסוף מהסניף.

מציאת קופונים של דומינו'ס

אם לא הספיק לכם הקופונים שריכזנו כאן בעמוד, תוכלו לבדוק עוד באתר הרשמי של דומינו'ס או האפליקציה לנייד המציעות לעתים קרובות את ההנחות והקופונים העדכניים ביותר ישירות מהחברה. בנוסף, הרשמה לניוזלטר של דומינו'ס בדוא"ל יכולה לספק הנחות בלעדיות.

פלטפורמות מדיה חברתיות כמו פייסבוק או אינסטגרם הן גם מקור נהדר נוסף, שכן דומינו'ס לעתים קרובות משתפת מבצעים מיוחדים בדפים שלהן. אל תתעלמו מאתרי קופונים של צד שלישי ואפליקציות גם כן; הם אוספים מבצעים ממקורות שונים, כולל דומינו'ס. עם זאת, הקפידו לאמת את תוקפם של קופונים מאתרים אלה כדי למנוע אכזבות.

סוגי פיצות בדומינוס

פיצה מרגרטינה, פיצה שף, פיצה אישית, פיצה דקה, צ'יזי קראסט, פיצה מקמח כוסמין, פיצה פרו עם תוספת חלבון, פיצה עבה ועוד.

תוספות

צמחוני: זיתים, זיתים שחורים, זיתי קלמטה, תירס, פלפל ירוק, פלפל קלוי, עגבניות, בצל, שום, פטריות טריות, פלפל חלפיניו, אננס.