5$ הנחה בקנייה מעל 45$

קוד קופון בתוקף פעיל

10$ הנחה בקנייה מעל 90$

קוד קופון בתוקף פעיל

15$ הנחה בקנייה מעל 150$

קוד קופון בתוקף פעיל

25$ הנחה בקנייה מעל 250$

קוד קופון בתוקף פעיל

35$ הנחה בקנייה מעל 350$

קוד קופון בתוקף פעיל

איך להפעיל קופון לאלי אקספרס?

  1. מוצאים קופון בקופונליסט ועבור לאלי אקספרס.
  2. בחרו מוצרים ועברו לעגלת הקניות.
  3. במהלך התשלום, לחצו על "קבלת קופונים" ואז לחצו על קבל עכשיו" והכניסו אותם.

מדריך בוידאו:

איזה סוגי קופונים יש באלי אקספרס?

באלי אקספרס יש שלושה סוגים של קופונים: קופונים לחנות (למוכרים ספציפיים), קופונים נבחרים (עבור חנויות מסוימות) וקופונים של אלי אקספרס (ניתנים לשימוש בכל מקום בפלטפורמה). אתם יכולים למצוא קופונים של אלי אקספרס בבדיקה באתר שלנו.

אלי אקספרס משלוחים

המשולחים של אלי אקספרס משתנים בהתאם למוצר שאתם מזינים ומאיזה חנות. הם עושים משלוחים ליותר מ-200 מדינות וכמובן שישראל במפנים. יש אפשרויות משלוח שונות במחירים משתנים.

חשוב לדעת: אם אתם מבקשים בקשה להחזר כספי למוצר, לא בטוח שתקבלו החזר כספי על המשלוח. לכן, חשוב לבדוק את עלות המשלוח וכן להעדיף משלוח חינם.

מה חשוב לדעת לפני ההזמנה?

לפני הזמנה באלי אקספרס, אנחנו ממליצים לבדוק את הביקורות המוצר של גולשים שרכשו אותו. הם לעיתים מעלים גם תמונות, ויכולים לתת לכם אינדיקציה טובה יותר לגבי מה שאתם מזמינים. מומלץ גם לבדוק את הביקורות של החנות – יש דירוג לכל חנות באלי אקספרס. זה יכול לתת לכם יותר ביטחון וכן ודאות לגבי ההזמנה.

אודות אלי אקספרס

אלי אקספרס היא חנות אונליין בסין בבעלות קבוצת עליבאבא. עם יותר מ-100 מיליון מוצרים, החנות הענקית מציעה הנחות וקופונים בקטגוריות שונות כמו אופנה, אלקטרוניקה, תכשיטים, צעצועים ועוד.

מה אפשר למצוא באלי אקספרס?

תמצאו מגוון רחב של מוצרים העונים על כל רצונות הקניות שלכם. הנה כמה קטגוריות מומלצות:

  • קטגוריית "הנבחרים" – חלק זה מציע מגוון של המוצרים הטובים ביותר מבחינת איכות ושירות ממוצרי בית וגן, טלפונים ומוצרי טכנולוגיה אחרים, אביזרי רכב ועוד.
  • מבצעים מהירים – עדיף תמיד לבקר בקטגורייה זו כדי שלא תפספסו את הפריטים במבצע לזמן קצר בלבד. תוכלו לראות שעונים לגברים, עגילי פנינים לנשים, בגדי ים, אוזניות בלוטוס אלחוטיות ועוד. מוצרים משתנים ברשימה זו מכיוון שהיא זמינה לזמן מוגבל בלבד.
  • חנויות שתאהבו – גלו מוכרים וחנויות רשמיות של המותגים האהובים עליכם. חלק מהמוצגים הם החנות הרשמית של Gdgydh, החנות הרשמית של DATIZI, החנות הרשמית של Anlan, החנות הרשמית של יולי, חנות QIUBOSS, החנות הרשמית של Vibrant Glamour ועוד רבים נוספים.
  • אזור משתמש חדש – חלק זה מיועד ללקוחות החדשים באלי אקספרס. בחירות חמות מונחות ומתנות חדשות למשתמש ממתינות לך. יש גם קופונים ופריטים עם מחירים בלעדיים.

אלי אקספרס שירות לקוחות

שירות הלקוחות של אלי אקספרס זמין דרך צ'אט באתר שלהם. נכנסים ללשונית 'עזרה' ואז 'שירות לקוחות'.