מקדונלדס בוולט – 30 ש"ח הנחה למימוש מיידי בוולט

קוד קופון בתוקף פעיל

על שתי הזמנות ראשונות

איזה סוגי קופונים יש במקדונלדס?

ניתן למצוא קופונים למקדונלדס שמתורגמים כתווי קנייה או ארוחות ספציפיות בהנחה. לכל קופון יש תנאים שונים ותוקף שונה, לכן יש לבדוק לפני ההזמנה/מימוש הקופון את התנאים המדויקים. למימוש הקופון, לחצו על 'לקבלת ההנחה' או 'לקבלת הקוד'. בהצלחה!

מקדונלדס משלוחים

מקדונלדס עושה משלוחים לרוב חלקי הארץ. המשלוחים נעשים דרך שירותי המשלוחים וולט, משלוחה, תן ביס ועוד. מחירי המשלוחים משתנים בהתאם למרחק. זה מהיר, קל ואמין, ומבטיח שהארוחה הבאה שלכם תהיה במרחק של כמה לחיצות על המסך בלבד.

הגדלת החיסכון עם מטבעות מק קוינס

מטבעות מק קוינס, אסימוני קידום מכירות ייחודיים של אפליקציית מקדונלד'ס, מציעים דרך להגדיל את החיסכון, כאשר בכל קנייה תקבלו מטבעות מק קוינס למימוש חוזר. המטבעות מאפשרים לכם לקנות מנות אוכל ומוצרים – בחינם או בהנחה.

זוהי אפשרות מהנה ומספקת שמוסיפה שכבת חיסכון כספי נוספת לחוויית מקדונלד'ס.הישארו מעודכנים במבצעים מיוחדים כדי להתחיל את אסיפת המטבעות שלכם וליהנות מהפרסים הטעימים.

תפריט מקדונלד'ס

מקדונלד'ס בישראל מציעה תפריט מגוון העונה על מגוון רחב של טעמים והעדפות. מהביג מק האייקוני ועד מק נאגטס עוף קריספי, הקלאסיקות כולן שם. אבל תפריט מקדונלד'ס הישראלי לא נעצר במועדפים בינלאומיים. הוא כולל גם פריטים ייחודיים העונים על טעמים ישראליים, כגון מק פלאפל לצמחונים או כריך מק קבב. לאלו המחפשים אפשרויות קלות יותר, סלטים ושקיות פירות זמינים גם כן. מקדונלד'ס מעדכנת את התפריט שלה כל הזמן, אז תמיד יש משהו חדש לנסות.

קלוריות

עבור אלו שסקרנים לגבי התוכן התזונתי של הארוחות שלהם, מקדונלד'ס ישראל מספקת מידע מפורט על קלוריות באתר האינטרנט שלה ובאפליקציה לנייד. כל פריט בתפריט מופיע יחד עם מספר הקלוריות שלו, ומאפשר לבצע בחירות מושכלות בהתבסס על הצרכים התזונתיים.

מקדונלדס שירות לקוחות

שירות הלקוחות של מקודנלדס ישראל זמין בווטסאפ במספר: 054-5738031

עוד חנויות עם קופונים

וולט קופון    פאפא גונס קופון