20 ש"ח מתנה במשלוחה למימוש מיידי!

קוד קופון בתוקף פעיל

על שתי הזמנות ראשונות

30 ש"ח מתנה בוולט למימוש מיידי!

קוד קופון בתוקף פעיל

על שתי הזמנות ראשונות

איך להפעיל את קופון משלוחה?

בעמוד התשלום, יש שדה בשם "יש לך קופון?" לחצו עליו, הכניסו את הקוד ולחצו על "הוספה".

איך לבצע הזמנה במשלוחה?

מתחילים בביקור באתר האינטרנט או באפליקציית משלוחה, מכניסים כתובת ובוחרים את המסעדה הרצויה. לאחר מכן, מוסיפים את המנות הרצויות. השלב הבא כולל מילוי פרטי התשלום ואישור ההזמנה. משלוחה מייעלת תהליך זה כדי להבטיח נוחות עם אפשרות תשלום שונות. לאחר אישור ההזמנה, תקבלו מספר הזמנה בן שלוש ספרות באמצעות SMS ודוא"ל, המשמש כהוכחה להזמנה.

למעלה מ-2,684 מסעדות

המבחר קולינרי העשיר של ישראל משתקף באפליקציית משלוחה, הכוללת למעלה מ-2,684 מסעדות ברחבי הארץ. המבחר הנרחב הזה מבטיח שלא משנה היכן אתם נמצאים, מהקצה הצפוני בקריית שמונה ועד לנקודה הדרומית ביותר באילת, מגוון רחב של אפשרויות של אוכל ומרקט נמצאים במרחק של כמה הקשות בלבד.

אפליקציית משלוחה מפשטת את החיפוש אחר הארוחה הרצויה, ומציעה הכל, החל ממנות מהמזרח התיכון כמו חומוס ופלאפל, ועד למטבחים בינלאומיים כמו פיצה איטלקית, סושי יפני וטאקו מקסיקני.

למה לבחור במשלוחה למשלוחי אוכל?

מבחר רחב של מסעדות: כפי שרשמנו בהתחלה, משלוחה מציעה מגוון חסר תקדים של מסעדות, עם למעלה מ-2,684+ אפשרויות זמינות למשלוח ברחבי הארץ. מבחר מגוון שעונה על כל חיך והעדפה תזונתית, כך שאתם יכולים תמיד למצוא משהו שיספק את העדיפות שלכם, בין אם הם מחפשים פיצה, המבורגר, סושי, אוכל איטלקי, ישראלי מסורתי או כל דבר אחר.

מערכת החזר כספי של MishCoins: אחת התכונות הבולטות במשלוחה היא מערכת ההחזר הכספי של MishCoins. תוכנית החזר כספי שמתגמלת אותכם על ההזמנות עם מטבעות MishCoins, שניתן להשתמש בהם כדי להוזיל רכישות עתידיות.

אפשרויות תשלום מגוונות: הצעות שונות לאפשרויות תשלום, כולל תשלומים מאובטחים באינטרנט, מזומן וכרטיסי מועדון/חברים. כל לקוחה/ה יכול לבחור בשיטת התשלום המתאימה ביותר, מה שהופך את תהליך ההזמנה לחלק ככל האפשר – לעומת אפליקציות אחרות שלא מאפשרות תשלום במזומן.

צבירת ושימוש במישקוינס

מעבר לקופון של 20 ש"ח להזמנה הראשונית, האפליקציה מציגה כאמור טוויסט מתגמל לחוויית הזמנת האוכל שלכם עם מישקוינס. מערכת הקאשבק הזו מאפשרת למשתמשים לצבור נקודות, או מישקוינס, עם כל הזמנה, שאותן ניתן להשתמש בהן כדי לקזז רכישות עתידיות. זהו מצב של win-win; ככל שאתם מתענגים יותר על המנות האהובות עליכם, כך אתם חוסכים יותר.

מישקוינס יכולים להצטבר במהירות, במיוחד עבור משתמשים קבועים, ולהפוך כל ארוחה שהוזמנה להזדמנות לחיסכון.

מחירי משלוח

מחירי המשלוחים משתנה בהתאם למסעדה ולמרחק. לכל מסעדה, מצוין דמי המשלוח העדכניים.

משלוחה שירות לוקחות

שירות הלקוחות זמין בצאט עם נציג באפליקציה או באתר.