ברוכים הבאים לקופונליסט – אתר הקופונים של הישראלים, המקום האולטימטיבי למצוא את כל קודי הקופון וההנחות הכי שווים לחנויות האהובות עליכם בישראל. אנחנו לא משחקים, כי לאתר הזה יש הכל, החל מבגדים, אוכל, טכנולוגיה ועוד ועוד.

קופונליסט הוקם במטרה לארגן ולרכז את כל הקופונים לכל החנויות שהישראלים מחפשים. אנחנו שמים דגש על קופונים סודיים שתמצאו רק אצלנו. חשוב לנו מאוד שהקופונים יעבדו ולכן אנחנו בודקים אותם על בסיס יום-יומי כדי שיהיו באתר רק קופונים עובדים.

יש בו את כל קודי הקופון, המבצעים וההנחות העדכניים ביותר למגוון עצום של חנויות. אתם הולכים למצוא דילים לכל חנות שרק תחשבו עליה. לצד כל המבצעים וההנחות, אנחנו מביאים גם קופונים בחינם כך שתוכלו שתקבלו לדוגמא משלוח בחינם או פריט בחינם בנוסף למבצעים הקיימים.

בקופונליסט יש מערכת חדשה שמרכזת את כל הקופונים שיש ברשת ובודקת קופון-קופון אם הוא עובד או לא. אם הוא לא עובד – הוא לא יוצג באתר, אבל אם הוא כן עובד – הוא יוצג עם תוקף ועם כל האותיות הקטנות שנלוות לכך.

אנחנו עוזרים ועזרנו לאלפי ישראלים שחסכו עד עשרות אחוזים על הקנייה שלהם ואתם מוזמנים להצטרף לחגיגה! האתר ממש קל לניווט, אז תשיגו את הקודים והמבצעים האלה תוך זמן קצר.

מוכנים לצלול לעולם של קופונליסט ולהתחיל לחסוך? הנה מדריך מהיר שלב אחר שלב שיעזור לכם לשים את היד על הדילים המתוקים האלה:

  1. היכנסו לקופליסט והתחילו לגלוש בין החנויות והקטגוריות.
  2. מצאו חנות ודיל שגורם לכם להגיד "יואו כן!" ולחצו על "לקבלת ההנחה" או "לקבלת קוד" כדי לחשוף את קוד הקופון או ההנחה.
  3. העתיקו את הקוד ושמרו אותו כשאתם מוכנים לצאת מהחנות.
  4. החילו את הקוד בקופה של החנות, צפו במחיר יורד וטפחו לעצמכם על השכם על היותכם קונים חכמים.

הקטגוריות הטובות ביותר לחסוך בגדול עכשיו

אתם בטח תוהים איפה מסתתרים הדילים הכי גדולים, נכון? ובכן, אנחנו דואגים לכם. חלק מהקטגוריות הפופולריות ביותר שבהן משתמשים חוסכים כסף מטורף כוללות אופנה, אלקטרוניקה, אוכל ונסיעות. והדילים לא צחוק, בכלל. אנחנו מדברים על אנשים שתפסו הנחות מטורפות על הפריטים האהובים עליהם, עשו קופה על מוצרי טכנולוגיה העדכנית ביותר ואפילו הצליחו לחסוך בחופשה הבאה שלהם.

אז, אם אתם מוכנים לחסוך מלא כסף ולהתחיל לחיות את החיים הטובים, הגיע הזמן לשים בסימניות את קופונליסט – אתר הקופונים של הישראלים. עם כמות מטורפת של מבצעים, ניווט קל וחסכונות מטורפים, אין לכם מה להפסיד ויש לכם הכל להרוויח. אז אל תישנו על זה, חברים, כי הארנק שלכם יודה לכם בגדול. ותזכרו, שיתוף זה אכפתיות, אז תוודאו שאתם מפיצים את הבשורה לכל החברים שלכם על האתר המדהים הזה!