2 משפחתיות + מנה נלווית ב-139₪

קוד קופון בתוקף עד 30/06/2024

מימוש ההטבה באמצעות קוד קופון חד פעמי, את הקופון יש לממש באתר או אפליקציית פאפא ג'ונס או בעמדות הקיוסק להזמנה דיגיטלית עצמאית בסניפים. באיסוף עצמי או במשלוח כפוף לתנאי המשלוח באתר פאפא ג'ונס, ההטבה אינה כוללת דמי משלוח. 2 פיצות בגודל L (משפחתיות) קלאסיות + מנה נלוות לבחירה וחל על הפריטים שבמבצע ובכפוף למלאי הקיים בסניף בעת ההזמנה. כל שינוי, החלפה או תוספת כרוך בתשלום עפ"י מחירון בית העסק. החברה רשאית לקצר/לשנות/להאריך את המבצע כרצונה.

פיצה משפחתית + מנה נלווית + קינוח ב-110₪

קוד קופון בתוקף עד 30/06/2024

מימוש ההטבה באמצעות קוד קופון חד פעמי, את הקופון יש לממש באתר או אפליקציית פאפא ג'ונס או בעמדות הקיוסק להזמנה דיגיטלית עצמאית בסניפים. באיסוף עצמי או במשלוח כפוף לתנאי המשלוח באתר פאפא ג'ונס, ההטבה אינה כוללת דמי משלוח. פיצה בגודל L (משפחתית) קלאסית + מנה נלוות לבחירה + קינוח לבחירה. המבצע חל על הפריטים שבמבצע ובכפוף למלאי הקיים בסניף בעת ההזמנה. כל שינוי, החלפה או תוספת כרוך בתשלום עפ"י מחירון בית העסק. החברה רשאית לקצר/לשנות/להאריך את המבצע כרצונה.

פיצה משפחתית + מנה נלוות + שתיה 1.5 ל' ב-105₪

קוד קופון בתוקף עד 30/06/2024

מימוש ההטבה באמצעות קוד קופון חד פעמי, את הקופון יש לממש באתר או אפליקציית פאפא ג'ונס או בעמדות הקיוסק להזמנה דיגיטלית עצמאית בסניפים. באיסוף עצמי או במשלוח כפוף לתנאי המשלוח באתר פאפא ג'ונס, ההטבה אינה כוללת דמי משלוח. פיצה בגודל L (משפחתית) קלאסית + מנה נלוות לבחירה + בקבוק שתיה 1.5 ליטר – מהפריטים שבמבצע ובכפוף למלאי הקיים בסניף בעת ההזמנה. כל שינוי, החלפה או תוספת כרוך בתשלום עפ"י מחירון בית העסק. החברה רשאית לקצר/לשנות/להאריך את המבצע כרצונה.

3 משפחתיות + 3 תוספות צמחוניות ב-179₪

קוד קופון בתוקף עד 30/06/2024

מימוש ההטבה באמצעות קוד קופון חד פעמי, את הקופון יש לממש באתר או אפליקציית פאפא ג'ונס או בעמדות הקיוסק להזמנה דיגיטלית עצמאית בסניפים. באיסוף עצמי או במשלוח כפוף לתנאי המשלוח באתר פאפא ג'ונס, ההטבה אינה כוללת דמי משלוח. 3 פיצות בגודל L (משפחתיות) קלאסיות + 3 תוספות צמחוניות לבחירה מהפריטים שבמבצע וחל על הפריטים שבמבצע ובכפוף למלאי הקיים בסניף בעת ההזמנה. כל שינוי, החלפה או תוספת כרוך בתשלום עפ"י מחירון בית העסק. החברה רשאית לקצר/לשנות/להאריך את המבצע כרצונה.

כיצד להפעיל קופון לפאפא ג'ונס?

  1. בחרו את ההטבה המתאימה לכם ולחצו על 'קבלת קוד'. העתיקו את הקוד ולחצו על 'מעבר לחנות'.
  2. כעת, באתר פאפא ג'ונס לחצו על הלשונית 'הזמינו עכשיו'.
  3. בצד תראו לחצן בשם "יש לך קופון ? לחץ כאן". לחצו עליו, הזינו את הקוד ולחצו ממש קופון.
  4. כעת, ההטבה הופעלה ותיהנו מחיסכון כספי בהזמנה שלכם.

פאפא גונס משלוחים ומחירים

דמי משלוח של 12 ש"ח בכפוף לאזורי החלוקה של הסניפים. דרישת ההזמנה המינימלית למשלוח היא 69.9 ש"ח.

סניפים

בין הסניפים המרכזיים ניתן למצוא את אילת, אשדוד, אשקלון, הרצליה, בת ים, באר שבע, חדרה, חולון, חיפה, ירושלים, יהוד, יבנה, כפר סבא, תל אביב לוינסקי, תל אביב בני אפרים, רעננה, רמת השרון, ראשון לציון, רחובות, רמת גן, קריית אתא, קריית אונו, ראש העין ופתח תקווה.

תוספות על הפיצה

בין התוספות השוות והמפתיעות בפאפא ג'ונס תמצאו: פלפל פפרוצ'יני, תערובות של גבינות, אנשובי, קרמבל בקר, נתחי עוף בגריל ועוד..

רוטב העגבניות המפורסם

הסוד לפיצות הטעימות של פאפא ג'ונס טמון במחויבות שלהם לשימוש במרכיבים איכותיים. רוטב העגבניות המפורסם שלהם, למשל, המיוצר מעגבניות משובחות בעלות טעם ייחודי, נקטף בעונה ספציפית מאזורי גידול נבחרים. הרוטב המשמש בישראל מיובא מארה"ב, כדי להבטיח טעם עקבי ומוכר שאותו אוהבים הלקוחות ברחבי העולם.

בצק טרי

הבצק הטרי הוא גורם משמעותי נוסף להצלחת פאפא ג'ונס. הבצק מיוצר מדי יום בישראל על פי המתכון הסודי של פאפא ג'ונס, והטריות שלו עושה את ההבדל בטעם ומחזירה את הלקוחות לעוד. נמנעים מתוספים סינתטיים ומשתמשים רק בחומרי הגלם האיכותיים ביותר.

100% מוצרלה משובחת

הגבינה בפאפא ג'ונס היא 100% מוצרלה משובחת, ללא פשרות או תחליפים. ההקפדה על חומרי גלם איכותיים מבטיחה שכל ביס בפיצה של פאפא ג'ונס עמוס בטעם ובהנאה.

מבצעים והנחות

פפא ג'ונס לא רק מספקת טעם; היא גם מספקת מחיר טוב. מבצעים וקודי קופון מאפשרים ללקוחות להתמכר לתשוקות הפיצה שלהם מבלי לשלם הרבה. הרשת מעדכמת באופן קבוע את דף הקופונים ואנחנו מעדכנים כאן בעמוד הזה את מגוון הצעות, החל מהנחות על פיצות בודדות ועד למבצעי קומבו הכוללים מבחר תוספות, תוספות ומשקאות.

פאפא גונס שירות לקוחות

מספר הטלפון של שירות הלקוחות הוא *6699, וניתן להשיגם גם בוואטסאפ במספר 054-7658508.

מחלקת שירות הלקוחות פועלת בימים ראשון עד חמישי, 11:00-23:30, סגורה בימי שישי וחוזרת לפעול בשבתות בין השעות 15:30-23:30.

עוד חנויות עם קופונים

וולט קופון