לקבלת ההנחה
100% הצלחה

כיצד לממש קופון לסולמייט?

לחצו על 'קבלת ההנחה' ותעברו אוטומטית לעמוד ההנחות המיוחדות באתר סולמייט. אין צורך בקוד קופון, ההנחות מופעלות אוטומטית.

סרטון הדרכה להפעלת קוד קופון:

מזון ממרכיבים איכותיים ויתרונות בריאותיים

מזון יבש לכלבים ולחתולים של סולמייט הוא מקור תזונה עוצמתי, המכיל בשר איכותי כמרכיב הראשון. הוא עשיר בחלבון מן החי, ויטמינים ומינרלים, התומכים במערכות הגוף החיוניות של בעלי החיים.

מזון רטוב לכלבים ולחתולים מציע חגיגה טעימה עם לפחות 60% בשר אמיתי, בתוספת ויטמינים ומינרלים חיוניים לתזונה מאוזנת.

חטיפים ועצמות של סולמייט הם יותר מסתם פינוקים. הם מיוצרים ממרכיבים טבעיים לחלוטין, ומספקים חטיף טעים ובריא ללא תוספים מלאכותיים או מהונדסים גנטית.

מחויבות למרכיבים טבעיים

סולמייט מחויבת לרווחת חיות המחמד שלכם, ולכן המוצרים שלה אינם מכילים חומרים משמרים, תוספות טעם וצבעים מלאכותיים. מחויבות זו למרכיבים טבעיים מבטיחה שחיות המחמד שלכם יקבלו את התזונה הטהורה ביותר האפשרית.

תקני ייצור בינלאומיים

עם מזון יבש המגיע מהולנד ומזון רטוב המגיע מגרמניה, השותפויות הבינלאומיות של סולמייט משקפות מחויבות לתקני איכות עולמיים. משמעות הדבר היא שחיות המחמד שלכם נהנות ממזון שהוא לא רק טעים, אלא גם מיוצר במתקנים הטובים ביותר בעולם, תוך הקפדה על פרוטוקולים מחמירים של בטיחות ואיכות.

בשורה התחתונה

אם אתם מחפשים חנות חיות שמציעה מזון ומוצרים איכותיים לחיות מחמד במחירים זולים ללא תחרות, סולמייט היא החנות שלכם. עם הנחה ענקית של עד 50% על מזון לכלבים וחתולים, חיות המחמד שלכם יכולות ליהנות מארוחות טעימות ומזינות מבלי לשבור את הכיס. בבחירת סולמייט, אתם לא רק חוסכים כסף אלא גם מוודאים שהחיות מקבלות את התזונה הטובה ביותר האפשרית.

סולמייט שירות לקוחות

אם אתם זקוקים לעזרה או שיש לכם שאלות, תוכלו לפנות לצוות שירות הלקוחות שלהם בטלפון 6808* הפועל בין השעות 08:30 ל-19:30 או בדוא"ל בכתובת hello@soulmate.co.il.

עוד חנויות עם קופונים

זולו קופון