איך להפעיל את קופון לאסטפרייס?

הפעלת קופון לאסטפרייס כרוך בתהליך פשוט. לאחר בחירת קופון כאן בעמוד, העתיקו אותו ולחצו מעבר לחנות. בתהליך התשלום, יש שדה ייעודי להזנת קוד הקופון. הדיבקו אותו לחצו החל. ההנחה מוחלת אוטומטית על סכום הרכישה הכולל, ומאפשרת לכם ליהנות מיד מהחיסכון המוצע על ידי הקופון.

סוגי הנחות וקופונים בלאסטפרייס

סוג הנחה פופולרית אחת בלאסטפרייס כוללת מתנות בלעדיות עם רכישות מסוימות, כגון קבלת מגהץ קיטור בחינם עם רכישת מעבד מזון Kenwood.

מבצעים של אחוזים הנחה על מוצרים באתר הם גם נפוצים, ומספקים הזדמנות חיסכון רחבה במגוון קטגוריות מוצרים. מבצעים מיוחדים כמו קבלת מע"מ בחזרה הם גם יתרון חיסכון ייחודי, במיוחד עבור פריטים יקרים.

בנוסף, הנחות ספציפיות לקטגוריה, למשל 5% הנחה על ריהוט, בשמים וצעצועים זמינות מעת לעת ומאפשרות לכם לחסוך על תחומי עניין מסוימים.

איך להמשיך חיסכוך בלאסטפרייס?

כדי להמשיך למקסם את החיסכון הכספי שלכם בלאסטפרייס, אתם צריכים להישאר מעודכנים במבצעים האחרונים על ידי הרשמה לניוזלטר ולעקוב אחר ערוץ הטלגרם שלהם.

כמובן ששילוב של קופונים עם מבצעים סייל, יכולים להוביל להנחות גדולות עוד יותר. בנוסף, ביקור קבוע באתר קופונליסט, בטיח גישה לקופונים העדכניים ביותר, ומגביר את הפוטנציאל לחיסכון בכל רכישה.

מה תמצאו בלאסטפרייס?

הקטגוריות בלאסטפרייס מחולקות ל: אלקטרוניקה, מוצרי חשמל, חורף וחימום, רהיטים, מוצרים לבית ולגן, מחשב וסלולר, ספורט וקמפינג, עולם הילדים, כלי עבודה, פנאי, פארם, אופנה, עולם הרכב.

הפייבוריטים של לאסטפרייס כוללים את המוצרים הנמכים ביותר ועם המחירים הטובים ביותר.

קטגוריית המציאות תיתן לכם מציאות של מוצרים גדולים במחירים קטנים.

קטגוריית כל מה שחם תציג לכם את כל המבצעים וההטבות במקום אחד.

לאסטפרייס משלוחים

המחירים משתנים בהתאם לבחירת המוצר (גודל, כמות, מרחק).

לאסטפרייס שירות לקוחות

טלפון או ווטסאפ: 1-700-70-80-89