קופון 10% הנחה בלעדי למזמינים דרך האתר!

קוד קופון בתוקף פעיל

ללא הנחה על דמי משלוח, בכפוף לתקנון

בלעדי: קופון זה ניתן למצוא רק בקופונליסט.
לקבלת ההנחה
100% הצלחה

חנויות נוספות עם קופונים

גולף אנד קו קוד קופון    קופון פולגת

גוף קידס קופון

כיצד להפעיל את קופון גולף?

כדי להשתמש בקופון גולף, העתיקו את הקוד שמופיע כאן בעמוד ולחצו על 'מעבר לחנות'. אחרי שבחרתם פריטים לעגלת הקניות, עברו לעמדת התשלום והזינו את קוד הקופון לפני התשלום. לאחר מכן לחצו על 'החל' וההנחה תתחיל על סכום הרכישה הכולל.

חשוב לציין שהקופונים מגיעים לעתים קרובות עם תנאים והגבלות מסוימים, כגון דרישות רכישה מינימליות, זכאות למוצר ספציפי ותאריכי תפוגה.

סוגי הנחות זמינות

קופונים של גולף הם שוברי קידום מכירות המוצעים על ידי גולף, כדי לספק ללקוחות הנחות על הרכישות. הקופונים האלה יכולים לנוע בין הנחות באחוזים, מבצעי 1+1 ועד הנחות בסכום קבוע. בדרך כלל, הקופונים זמינים דרך ערוצים שונים, כולל אתר האינטרנט הרשמי של גולף, רשימות דוא"ל ואתרי שיווק. בכל מקרה, ריכזנו בעמוד את כל קופונים שמוצעים!

היתרונות של הקופונים

קופוני גולף מציעים מספר יתרונות שהופכים אותם למושכים במיוחד לכל אחד ואחת. ראשית, הם מספקים חיסכון משמעותי בעלויות, ומאפשרים לרכוש יותר בפחות. שנית, הם מעודדים לבדוק סגנונות ומגמות חדשים. אנחנו רוכשים פריטים שהם בדרך כלל לא היו רוכשים במחיר מלא. קופונים של גולף לא רק מציעים הטבות כספיות מיידיות אלא גם מעודדים חוויית קנייה הרפתקנית ומספקת יותר.

בשורה התחתונה, הם משפרים את חוויית הקנייה הכוללת עם הוספת אלמנט של התרגשות וסיפוק.

גולף משלוחים ומחירים

גולף מציעים משלוח חינם בקנייה מעל 199 ש"ח. בקנייה עד 199, עלות המשלוח 19 ש"ח.

גולף שירות לקוחות

שירות הלקוחות של גולף זמין בטלפון: 073-7099999 או במייל golfservice@golfco.co.il
שעות פעילות: ראשון עד חמישי, 09:00-16:30.