בלעדי: קופון זה ניתן למצוא רק בקופונליסט.
לקבלת ההנחה
100% הצלחה

כיצד לממש את קופון דין סטור?

  1. לחצו על 'קבלת הקוד', העתיקו את הקוד ולחצו על 'מעבר לחנות'.
  2. אחרי שבחרתם פריטים ומוצרים, עברו לעגלת הקניות ולחצו על 'תשלום'.
  3. הדביקו את הקוד שהעקתם בשדה המיועד לקוד קופון ולחצו 'החל'.
  4. עכשיו, הקופון הופעל וההנחה החלה.

הדרכה בוידאו שלב אחרי שלב:

מציאת המבצעים וההנחות הטובות ביותר

דין סטור מציעה באופן קבוע מבצעים והנחות על פני קטגוריות מוצרים שונות. כדי למצוא את המבצעים הטובים ביותר, הקפידו לבדוק את קופונליסט ואת האתר של דין סטור לעתים קרובות כדי לראות אם יש עדכונים. אתם יכולים גם להירשם לניוזלטר שלנו כדי לקבל ישירות לתיבת הדואר שלכם את המידע העדכני ביותר על מבצעים שוטפים והצעות מיוחדות. שימו לב לקודי קופונים ולמבצעים אחרים שיכולים לעזור לכם לחסוך עוד יותר ברכישות שלכם בתחום הבריאות ובית המרקחת.

קטגוריות מוצרים בדין סטור

טיפוח, היגיינה ובריאות הפה

בדין סטור יש מבחר מרשים של מוצרי טיפוח והיגיינה, כולל מברשות שיניים חשמליות, משחות שיניים ועוד. מוצרים אלה עונים על צורכי הטיפוח היומיומיים שלכם ועוזרים לשמור על בריאות הפה שלכם.

מוצרים לחולי סוכרת

מוצרי טיפול בסוכרת, כגון מד סוכר, מטושים לבדיקה, מחטים ומזרקים, זמינים גם ב-Dyn Store. מוצרים אלה הופכים את הטיפול בסוכרת לקל ונוח יותר.

טיפול בחולי קרישה

לחולי קרישה, דין סטור מציעה מד קרישה ומטושים לבדיקה, מה שמקל על המעקב אחר רמות הקרישה בדם ועל ניהולן.

רפואה ביתיות

קטגוריית רפואה הביתיות כוללת מכשירי אינהלציה, מד לחץ דם, מד חום, מד דופק, רוויון חמצן, אביזרים לחיזוק רצפת האגן, קומפקס ועוד. מוצרים אלה עוזרים לכם לעקוב אחר הבריאות שלכם ומספקים טיפול רפואי חיוני בנוחות ביתכם.

מוצרים לאם ולתינוק

מגוון מוצרים לאם ולתינוק, כולל משאבות חלב, חיתולים, טנס ללידה ומוצרי יסוד ליולדות. מוצרים אלה עונים על הצרכים של אמהות חדשות ושל תינוקותיהן, ומבטיחים ששניהם יטופלו היטב.

מוצרים לקשישים

החנות עונה גם על הצרכים של קשישים, ומציעה תחתונים סופגים למבוגרים, תחבושות לבריחת שתן ואביזרים למכשירי שמיעה. מוצרים אלה מבטיחים שקשישים יוכלו לשמור על עצמאותם ועל איכות חייהם.

מוצרים ידידותיים לסביבה לבית

בנוסף למוצרי בריאות ובית מרקחת, דין סטור מציעה גם מגוון של מוצרי בית אקולוגיים ידידותיים לסביבה. מוצרים אלה עוזרים לכם לשמור על אורח חיים בר-קיימא וידידותי לסביבה.

שירות הלקוחות של דין סטור

אם אתם זקוקים לעזרה או שיש לכם שאלות לגבי המוצרים או המבצעים של דין ססטור, פנו לצוות שירות הלקוחות. הם זמינים בדוא"ל בכתובת patient.care@dyn.co.il, בטלפון במספר 04-6175390 או בוואטסאפ. צוות שירות הלקוחות ישמח לעזור לכם בכל שאלה וזמין בימים ראשון עד חמישי, בין השעות 8:00 עד 17:00.

עוד חנויות עם קופונים

סופר פארם קופונים    KSP קופון