לקבלת ההנחה
100% הצלחה
לקבלת ההנחה
100% הצלחה

איך לממש הנחה לסלקום שופ?

לחצו על 'קבלת ההנחה' ותעברו אוטומטית לעמוד ההנחות המיוחדות באתר סלקום שופ. אין צורך בקוד קופון, ההנחות מופעלות אוטומטית.

איך להוזיל את הרכישות בסלקום שופ?

למתחילים, הרשמה לניוזלטר של סלקום שופ יכולה לפתוח הנחות בלעדיות שאינן זמינות בשום מקום אחר. הרשמה פשוטה יכולה להוביל לחיסכון משמעותי הן במוצרים חדשים והן במוצרים פופולריים. בנוסף, סלקום שופ מפעילה לעתים קרובות הנחות באתר, המאפשרות לקונים לחסוך במגוון רחב של מוצרים.

מבצעי מוצר ספציפי, כגון הנחה של 150 ש"ח על דגמי טלפונים האחרונים, נפוצות גם הן, ומיועדות לקונים שרוצים להיות בעלי הטכנולוגיה העדכנית ולשלם במחיר מופחת.

המוצרים שיש בסלקופ שופ

סמארטפונים העדכניים ביותר, כולל דגמים מתקדמים כמו iPhone 15 ו-Galaxy S24, ועד אביזרים חיוניים כמו כיסויים, מטענים ואוזניות, בסלקום שופ יש הכל. בנוסף, תוכלו למצוא גם מחשבים ניידים, טאבלטים ואפילו טלוויזיות, הכל במקום אחד. כיבואנית רשמית, סלקום שופ מבטיחה את האמינות של מוצריה, ומעניקה שקט נפשי.
שירותים בלעדיים המוצעים על ידי סלקום שופ

היתרון ברכישה מיבואן רשמי

רכישה בסלקום שופ, כיבואן רשמי, מעניקה יתרונות משמעותיים לצרכן. ראשית, היא מבטיחה את מקוריות המוצרים. בשוק מוצף בזיופים, רכישה ממקור רשמי מעניקה שקט נפשי שאתם מקבלים את הדבר האמיתי. בנוסף, המוצרים מגיעים עם אחריות רשמית, המעניקה ביטחון ותמיכה במקרה של פגמים או תקלות. יתרון נוסף הוא שיבואנים רשמיים מקפידים על התקנות לפי חוק, ומבטיחים שכל המוצרים עומדים בתקני הבטיחות והתאימות הישראליים.

שירותים בלעדיים המוצעים בסלקום שופ

סלקום שופ משפרת את חוויית הלקוח עם שירותים בלעדיים שמבדילים אותה. צוות התמיכה הטכנית שלהם מוכן לסייע בכל בעיה, ולהבטיח שהמכשירים שלך יפעלו בצורה חלקה. בנוסף, סלקום שופ מציעה שירותי תיקון, כלומר עזרה בהישג יד במקרה של תקלה או נזק. עבור אלה שלא בטוחים איזה מכשיר מתאים להם ביותר, סלקום שופ מספקת הדרכה וייעוץ מותאמים אישית, ועוזרת ללקוחות לקבל החלטות חכמות.

סלקום שופ שירות לקוחות

הם זמינים בטלפון: 5725*

חנויות נוספות עם קופונים

דינמיקה קופון    אייבורי קוד קופון