עד 50% הנחה ב-B.unique

קופון אוטומטי בתוקף פעיל

על מגוון המחלקות

לקבלת ההנחה
100% הצלחה

עוד חנויות עם קופונים

המשביר קוד קופון    טרמינל איקס קוד קופון

רנואר קופון      טימברלנד קופון

חיסכון עם קודי קופון של B-Unique

בי יוניק מציעה קודי קופון ומבצעים שיכולים לספק הנחות של עד 50% על הנעליים האהובות עליכם. מציאת קודים כאן באתר קופונליסט נעשית בצורה קלה ונוחה.

מימוש קודי קופון של B-Unique הוא בדרך כלל תהליך פשוט. לעתים, הקוד מופעל אוטומטית ומה שעליכם לעשות הוא לעבור לאתר. הוסיפו את הפריטים הרצויים לעגלת הקניות, עברו לקופה והזינו את הקוד בשדה המיועד לכך. ההנחה תוחל אז על הרכישה שלכם (אם אין קוד – ההנחה תהיה אוטומטית).

הקפידי לקרוא את התנאים וההגבלות של כל קוד קופון, שכן לחלקם עשויות להיות דרישות ספציפיות או תאריכי תפוגה.

סוגי הנעליים בבי יוניק

בי יוניק מציעה מגוון מרשים של סגנונות נעליים שיתאימו לכל אירוע. היבט ראוי לציון בהיצע של B-Unique הוא קו נעליים הטבעוניות שלהם. נעליים אלו מיוצרות בישראל ללא שימוש בחומרים מהחי, מה שהופך אותן לטבעוניות ב-100% מהעקב ועד האריזה. נעליים אלו לא רק עונות על אורח חיים אתי, אלא גם שומרות על האיכות והסגנון ש-B-Unique ידועה בהם.

שירות לקוחות של בי יוניק

בי יוניק מציעים אפשרויות יצירת קשר שונות כדי לטפל בכל שאלה או דאגה. ניתן להגיע לצוות שירות הלקוחות שלהם בטלפון או בדוא"ל.

מספר הטלפון שלהם הוא 073-3383888 והם זמינים בימים ראשון עד חמישי, בין השעות 8:30 בבוקר עד 16:30 אחר הצהריים, עם מענה טלפוני בין השעות 10:00 בבוקר עד 14:00 אחר הצהריים.

אם אתם מעדיפים לתקשר באמצעות וואטסאפ, תוכלו להשתמש באותו מספר טלפון.

לשאלות בדוא"ל, ניתן ליצור איתם קשר בכתובת info@bunique.co.il.