מבצעים עד 35% הנחה למזמינים דרך האתר!

קופון אוטומטי בתוקף פעיל

על מגוון גדול של מוצרים באוטודיפו

לקבלת ההנחה
100% הצלחה

כיצד להפעיל את ההנחה לאוטודיפו?

קבלת הנחה באוטודיפו היא קלה עם קודי הקופון בקופונליסט, שיכולים להציע עד 35% הנחה על מוצרים שונים. כדי לממש קופון של אוטו דיפו, פשוט עיינו באוסף המוצרים הנרחב שלהם באתר ובחרו את הפריטים הרצויים. במהלך תהליך התשלום, תצטרכו להזין את קוד הקופון בשדה המיועד, וההנחה תחול על ההזמנה שלכם.

סוגי ההנחות של אוטודיפו

בנוסף לקודי קופון, אוטודיפו מציעה מגוון סוגי הנחות ומבצעים, מה שהופך את זה לבר השגה עוד יותר עבור לקוחות לתחזק ולשדרג את הרכבים שלהם. הנחות אלו יכולות לנוע ממכירות עונתיות ועד להצעות מיוחדות על מוצרים נבחרים, מה שמבטיח שלקוחות יוכלו למצוא את העסקה המושלמת עבור הצרכים שלהם.

מגוון רחב של מוצרים

באוטו דיפו (AutoDepot) תמצאו מבחר נרחב של מוצרים הקשורים לרכב כדי לענות על דרישות הרכב שלהם. החנות מציעה מצברים, צמיגים, גרנקים, קומפרסורים, שמנים ותוספים, המבטיחים ביצועי רכב מיטביים. מוצרים חיוניים נוספים כוללים בוסטרים להתנעת הרכב, מצלמות לרכב, חיישני רוורס, מוליטמדיה לרכב, כיסויי הגה וחגורות, כיסויי מושבים, התקני דיבורית, רמקולים, מוצרי ניקוי, מגבים, נורות ואפילו עצים ובשמים לרכב ואביזרים.

אוטודיפו מתגאה בהצגת מותגים מובילים, ומספקת ללקוחות ביטחון באיכות הרכישות שלהם.

שירות הלקוחות של אוטודיפו

טלפון: 079-3002400
זמינים בשעות ובימים:
א'-ה': 8:30-16:00

כתובת המייל – aceservice@ace.co.il

אוטודיפו מחויבת לספק שירות לקוחות יוצא מן הכלל, תוך הבטחה שלכל לקוח תהיה חווית קנייה חיובית. צוות התמיכה שלהם זמין לסייע ללקוחות בכל שאלה או דאגה שיש להם לגבי הרכישות שלהם, החל ממפרטי מוצר ועד למשלוח והחזרות.

חנויות נוספות עם קופונים

אייס קוד קופון