לקבלת ההנחה
100% הצלחה

פריטים ב-49 ש"ח

קופון אוטומטי בתוקף פעיל
לקבלת ההנחה
100% הצלחה

כיצד להפעיל את קופון אפרודיטה?

  1. לחצו על 'קבלת הקוד' והעתיקו את הקוד. לחצו על 'מעבר חנות'.
  2. בחרו פריטים והגיעו לעמדת התשלום.
  3. בעמוד התשלום, הכניסו בלשונית 'קוד קופון' את הקופון שהעתקתם ולחצו 'החל'.
  4. כעת, ההנחה תופעל ותוכלו לראות את המחיר הסופי בקופה יורד.

מדריך מלא בוידאו:

אחד הדברים הטובים ביותר בקניות עם אפרודיטה הוא ההזדמנות לחסוך הרבה ברכישות שלכם. אפרודיטה מציעה קודי קופון שונים, המאפשרים לכם לחסוך עד 70% על פריטים נבחרים. כדי למצוא ולממש קופונים אלה, עקבו אחרינו. ברגע שיש קוד קופון, פשוט פעלו לפי המדריך שרשמנו כדי להחיל את ההנחה על ההזמנה. יש הנחות מיוחדות שמופעלות אוטומטית ואין צורך בקוד קופון.

מותגי יוקרה צרפתיים בלעדיים באפרודיטה

החנות מתגאה בהצעת הנחות בלעדיות על כמה ממותגי היוקרה הצרפתיים האופנתיים המובילים בעולם, כגון Afrodita, Simone Perele, Femina, Empreinte, Bonita de Mas, Cobra, Felina, Go Under, Hot Lingerie, Janira, Turkiz ו-Te.Ha. Bad.

טיפים לקניות באפרודיטה

בעת קניית הלבשה תחתונה, חשוב לקחת בחשבון נוחות, גזרה ותקציב. המבחר הרחב של אפרודיטה עונה על העדפות וצרכים שונים, מה שמקל על מציאת הפריטים המושלמים שישלימו את גופכם ואת ארון הבגדים שלכם. כדי להבטיח את ההתאמה הטובה ביותר, עיינו תמיד במדריך המידות המופיע באתר. כדאי גם לקרוא ביקורות של לקוחות ולהתייעץ עם שירות הלקוחות של אפרודיטה לקבלת ייעוץ והמלצות מותאמים אישית.

אפרודיטה שירות לקוחות

כתובת המייל של שירות לקוחות אפרודיטה: Info@afrodita.co.il

אפרודיטה מחויבת לספק שירות לקוחות אישי ומקצועי. הצוות הבקיא שלהם תמיד זמין כדי לעזור לכם למצוא את ההתאמה, הסגנון והגודל המושלמים לצרכים שלכם. אתם יכולים לצפות לחוויית קנייה חלקה ומהנה עם אפרודיטה.

עוד חנויות עם קופונים

אינטימה קופון     ג'ק קובה קופון

גוטקס קוד קופון     טרמינל איקס קוד קופון