אתר האינטרנט Coupons-list.com אינו נדרש כעת לעמוד בתקני הנגישות על פי תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות. עם זאת, אנו פועלים באופן יזום על מנת להתאים את עצמנו לתקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמה AA וכן להנחיות הבינלאומיות המפורטות ב-WCAG 2.0.

כדי לשפר את נגישות האתר, כבר ביצענו מספר שינויים חשובים. בין היתר, ביצענו אופטימיזציה לאתר עבור דפדפני אינטרנט פופולריים, תוך התמקדות בגוגל כרום לצורכי בדיקה. כמו כן, וידאנו שהאתר פועל בצורה חלקה במכשירים ניידים, ומספק חוויה חלקה למשתמשים גם בדרכים. בנוסף, האתר מעוצב כך שיתאים למגוון רחב של גדלי מסך ורזולוציות, ויתאים למכשירים שונים.

הניווט באתר שלנו תוכנן להיות אינטואיטיבי ופשוט. השקענו מאמץ בהצגת התוכן שלנו בצורה ברורה, מאורגנת והיררכית, שמנחה את המשתמשים באופן טבעי מחלק מידע אחד למשנהו. יתר על כן, הענקנו עדיפות לפשטות בשימוש בשפה שלנו, תוך הימנעות ממונחים מורכבים במידת האפשר כדי להבטיח שהתוכן יהיה מובן.

עבור מי שזקוק לכך, הוספנו תכונות להתאמת גדלי גופנים באמצעות העכבר או המקלדת (לחצו על הכפתור "CTRL" ותוך כדי גלגלו את הגלגל בעכבר והטקסט יגדל, מה שמאפשר למשתמשים עם לקויות ראייה לקרוא את הטקסט בנוחות רבה יותר. הוספנו גם תיאורי טקסט חלופיים לרוב התמונות באתר שלנו, המספקים הקשר לאנשים המשתמשים בקוראי מסך.

ככל שאנו ממשיכים להתפתח, אנו מתכננים לעדכן את המשתמשים שלנו לגבי שיפורי נגישות נוספים, כגון שילוב עתידי של תוסף נגישות.

אם נתקלתם בבעיות כלשהן או שיש לכם שאלות לגבי נגישות האתר, אנו ממליצים לכם לפנות אלינו דרך דף צור קשר שלנו. אנו מחויבים לטפל בכל דאגה בהקדם.